Operator Basics SuperFlow pro System Center Operations Manager 2007

V první polovině dubna se na stránkách Microsoft Download objevil zajímavý doplněk pro System Center Operations Manager 2007. Ke stažení byl umístěn Operator Basics SuperFlow for Microsoft System Center Operations Manager 2007. Po stažení a instalaci tohoto doplňku, který je určen zejména pro běžné uživatele-operátory, se spustí jakási interaktivní nápověda pro prostředí System Center Operations Manager 2007. Nabízené informace jsou užitečné zejména pro nového uživatele, jelikož v daném rozsah postačují jeho potřebám. Administrátoři, případně tvůrci management packů však budou muset vyhledat další materiály ke vzdělávání pro tuning nebo řešení problémů.

MS SCOM R2
* File Name: <a href="http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=en&FamilyID=c3100bd6-cf77-433b-8509-4df8d8038929" target="_blank">SF_OperatorBasicsOpsMgr.msi 
 • Version: 1.0
 • Date Published: 4/7/2010
 • Language: English
 • Download Size: 16.2 MB

  Operator Basics SuperFlow je možné provozovat na operačních systémech Windows 7, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows XP a podmínkou je Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1. Operator Basics SuperFlow obsahuje komplexní informace o konkrétním toku dat, workflow nebo procesech. V závislosti na zaměření SuperFlow najdete přehled informací, postupy, které obsahují podrobné informace, ukázky logů, osvědčených postupů, reálných scénářů, informace o řešení problémů, informace o zabezpečení, animace a mnoho dalších informací. SuperFlow obsahuje odkazy na relevantní zdroje, jako jsou webové stránky.  

  SuperFlow pro tvorbu SRS Report Modelů v Configuration Manager 2007

  Podobná interaktivní nápověda existuje také pro vytváření SQL Server Reporting Services report modelů v Configuration Manager 2007. Ta je ale omezena pouze na vytváření těchto modelů.

 • Version: 2.0.68
 • Date Published: 3/29/2010
 • Language: English
 • Download Size: 2.1 MB

Autor: Pavel Řepa

Next Post Previous Post