Office 2010 - ceny jsou známy

Team okolo Office je také na konferenci CES v Las Vegas a i přesto, že je Office 2010 je teprve v veta testování, Microsoft zveřejnil ceny tohoto nového kancelářského balíku. Ceny se týkají Amerického trhu, mohou se tedy pro českého zákazníka lišit.

**Verze** **Krabicový produkt** [**Product Key Card**](http://blogs.technet.com/office2010/archive/2009/10/07/new-ways-to-try-and-buy-microsoft-office-2010.aspx)*
**Office Home a Student** **$149** **$119**
**Office Home a Business** **$279** **$199**
**Office Professional** **$499** **$349**
**Office Professional Academic** **$99** **Nebude k dispozici**
* Office Home a Student v krabicovém balení budou dostupné také jako zvýhodněné balení pro rodinu umožňující provoz až na třech PC. 
  • Nákupem Office Home a Business, Office Professional a Office Professional Academic bude umožněno provozovat na dvou PC
  • “Product Key Card” je platná pro instalaci na jeden počítač

    Detailní popis všech edic je k dispozici na tomto odkazu. Celý článek v Angličtině můžete přečíst zde. *) “Product Key Card” je nová možnost jak nakoupit Office - označovaná také jako “Zkusit a pak koupit” (Try and Buy). Pokud bude na Vašem novém počítači předinstalovaná zkušební verze Office a rozhodnete se Office nadále používat, můžete jednoduše zakoupit elektronickou licenci a Office jednoduše aktivovat, aniž byste museli provádět jakoukoliv instalaci. Celý popis technologie dostupný zde.

Autor: Ondřej Výšek

Ondřej je Microsoft MVP od roku 2004, v roce 2008 založil komunitní web optimalizovane-it.cz. Za svou IT karieru, jenž započala v roce 1993 prošel celou řadou pozic, od konzultanta, přes architekt, až po vytváření vizí a strategií zákazníků. V prostředích, ve kterých pomáhal byly desítky, ale i stovky tisíc uživatelů a systémů. V posledních letech se zabývá především cloudovými technologiemi Microsoft 365 a Azure ve společnosti KPCS CZ.

Next Post Previous Post