Internet Explorer 9 nezobrazuje historii stahování?

Další vtipný problém, se kterým jsem se setkal… Volání uživatele – když stisknu crtl+j nebo kliknu na zobrazení stahování, tak se nic nestane. Zoufalé zjištění, když Internet Explorer 9 obsahuje správce stahování. Řešení problému je více než jednoduché. Ve spuštěném Internet Exploreru stiskněte ctrl+shift+del, což otevře dialogové okno pro smazání historie procházení. Zvolte podle obrázku níže smazání dočasných souborů a historie procházení.

Po ukončení operace budete informováni v okně na spodní straně prohlížeče:

Nyní můžete znovu zkusit kombinaci kláves ctrl+j, v případě, že se opět okno s historií stahování nezobrazí, restartujte prohlížeč

Autor: Ondřej Výšek

Ondřej je Microsoft MVP od roku 2004, v roce 2008 založil komunitní web optimalizovane-it.cz. Za svou IT karieru, jenž započala v roce 1993 prošel celou řadou pozic, od konzultanta, přes architekt, až po vytváření vizí a strategií zákazníků. V prostředích, ve kterých pomáhal byly desítky, ale i stovky tisíc uživatelů a systémů. V posledních letech se zabývá především cloudovými technologiemi Microsoft 365 a Azure ve společnosti KPCS CZ.

Next Post Previous Post