12. Generace Serverů Dell jde s jednou vychytávkou za druhou !

Ondřej Bačina
5 minuty, 57 sekundy
11

Dell serverová platforma mě dělá opravdu šťastným. Jsem velice rád, že mám na starosti nejlepší servery na světě ! Jak poznám, že máme nejlepší technologie na trhu ? Když vás konkurenti začínají kopírovat ! Udělalo mi velkou radost, když jsem po nedávném oznámení konkurence nové generace serverů viděl drtivou většinu věcí z naší předchozí 11.  Generace !

Je mi potěšením, že vám můžeme představit naší 12. Generaci serverů, která jde o více než jednu generaci dále.

Je toho opravdu hodně, proto...

Číst více...

Není blade jako blade ! Představujeme Sdílenou Infrastrukturu PowerEdge C

Ondřej Bačina
4 minuty, 12 sekundy
12

Neboli - nepleťme si Shared Infrastrure s Blade technologií.

Navazující článek o Blade technologiích. https://optimalizovane-it.cz/servery/blade-servery-pro-koho-jsou-urceny-jake-maji-vyhody-a-nevyhody.html Blade řešení, které jsme si popisovali jsou určeny pro enterprise podniky, které hledají vysokou hustotu, nízkou spotřebu a jednoduchou správu prostředí. Jsou zde ale také podniky nové éry WEB 2.0 poskytující tzv. cloud. Web hosting, server hosting, free mail, Software-as-a-service atp. p...

Číst více...

Blade Servery – Pro koho jsou určeny ? Jaké mají výhody a nevýhody ?

Ondřej Bačina
12 minuty, 54 sekundy
18

Vidíte kolem sebe spoustu lákavých nabídek na Blade řešení ? Tlačí vás váš dodavatel do Blade řešení a vy si nejste jisti, zda je to pro vás to správné ? S Příchodem virtualizace se dost změnilo na straně serverů a my se podíváme na to jak. Pokusíme si vydefinovat klady a zápory Blade řešení, abyste byli schopni se sami rozhodnout, kterou technologii zvolit. Pokusím se zmínit výhody Dell Blade řešení, které vám můžeme nabídnout.

Definice pojmů

Blade Server

Blade nebo-li  žiletka je ser...

Číst více...