Je tomu několik týdnů, kdy byla vydána nová verze kancelářského balíku Office 2010. Je tedy na čase začít plánovat nasazení Office 2010 ve firmách. V tomto článku se budu primárně zabývat analýzou “kompatibility kódu” před přechodem na novou verzi Office. Pokud jste již používali Office 2007, tak pravděpodobně víte, že Office používá nové formáty souborů pro ukládání dokumentů, které jsou založené na XML. Tento formát zůstává nezměněný i v Office 2010. Většina dokumentů bude použitelná bez větší...

Read More...

Je tomu již několik týdnů, kdy byla vydána finální verze Office 2010. Nyní se přibližuje i českým uživatelům. Pro předplatitele TechNet nebo MSDN subscription je k dispozici jazykový balíček (language pack), pro zákazníky společnosti Microsoft s multilicenční smlouvou je možné stahovat všechny sady, včetně Project 2010 a Visio 2010 ze stránek Microsoft Licensing. Dnes byla také vydána aktualizace pro Outlook - definice junk email (KB982726). Office 2010 tedy začíná žít! Pokud budete volit tu spr...

Read More...

Přinášíme krátké video, které vás seznámí s problematikou aktivace Office 2010 pomocí MAK ve firemních prostředích. Video také popisuje změnu aktivace KMS na MAK a opačně.

Read More...

Přinášíme krátké video, které popisuje základy instalace, práce a správy prostředí Key Menegement Service pro aktivace Office 2010.

Read More...

Přinášíme vám záznam z online prezentace na téma Aktivace Office 2010 v multilicenčním prostředí. Jak jste se možná již dočetli v tomto článku: Aktivace Office 2010 v multilicenčním prostředí, pak jste se dozvěděli, že Office 2010 přináší nové možnosti v oblasti aktivace. prezentace představí obě metody aktivace Office - KMS (Key Management Service) a MAK (Multiple Activation Key), informace o nástrojích pro správu aktivací slmgr.vbs a ospp.vbs. Po shlédnutí prezentace budete jednodušeji rozho...

Read More...

Tento článek popisuje nové principy a proces aktivace kancelářského balíku Office 2010 pořízených v rámci některé multilicenční smlouvy (Microsoft Open License, Open Subscription License, Select, Enterprise Agreement, atd.).

[span class=download]Dokument je možné stáhnout v elektronické podobě XPS(2,7MB) nebo PDF (2,3MB)


(Office Software Protection Platform service) pro Office 2010

V předchozích verzích Microsoft Office získali držitelé licencí tzv. multilicenční klíč VLK (Volume Lice...

Read More...

V minulých dnech společnost Microsoft dokončila vývoj nové verze kancelářského balíku Office 2010 a dalších serverových aplikací z této rodiny. Lokalizovaná česká verze bude k dispozici do cca 60 dní.

V rámci download center je možné stahovat produktové návody, které popisují jednotlivé nové možnosti Office 2010 a dalších aplikací.

Stahovat můžete na download.microsoft.com.

Office 2010 také přináší nový způsob aktivace v rámci organizací. Obdobně jako tomu je u desktopových a serverových...

Read More...