TechEd Europe 2009 Berlin den 2-5

Možná vám, čtenářům patří omluva, že jsem nepsal pravidelné reportáže z berlínského TechEdu. Pro mne osobně byly zbývající dny ve znamení práce na TLC (Ask The Expert). Práce poněkud vyčerpávající, ale stálo to za to. Poslušně hlásím, že ve zbytku týdne se v podstatě nic závažného, co by stálo za zmínku nestalo. Nejvtipnější story celého týdne byla změna hesla KFL, jak píše na TechNet blogu… ten neodbytný kolega jsem byl já, ale já opravdu měl hlad. Potkal jsem se se spoustou známých lidí, jak z českého IT, tak i se známými speakery. Moc mě to těší neb není není mnoho možností, jak se potkávat. Na co se můžete těšit je série nových prezentací, které nyní společně s Tomášem Mirošníkem připravujeme a doufejme, že se najdou vhodné prostory a prostředky na předání informací vám všem. Níže několik obrázků z procházek po Berlíně a momentky zachycené na konferenci. Slovy klasika bych počasí označil “a chč…”.

Poslední obrázek je z pátku, kde se výstaviště zaplnilo nejenom účastníky, ale i jejich kufry. Hned za rohem (nevyfotil jsem) byl velký plakát “Discovery lives here” - asi “kdo najde, ten má” :). A za rok v Berlíně (pravděpodobně) nashledanou.

Autor: Ondřej Výšek

Ondřej je Microsoft MVP od roku 2004, v roce 2008 založil komunitní web optimalizovane-it.cz. Za svou IT karieru, jenž započala v roce 1993 prošel celou řadou pozic, od konzultanta, přes architekt, až po vytváření vizí a strategií zákazníků. V prostředích, ve kterých pomáhal byly desítky, ale i stovky tisíc uživatelů a systémů. V posledních letech se zabývá především cloudovými technologiemi Microsoft 365 a Azure ve společnosti KPCS CZ.

Next Post Previous Post