Optimalizované IT - portál pro IT pro komunitu

eBook zdarma - System Center: Configuration Manager poznámky z pole a SCCM troubleshooting

Vytisknout E-mail

eBook zdarma - System Center: Configuration Manager poznámky z pole a SCCM troubleshooting - 5.0 out of 5 based on 1 vote
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Tento článek představuje rovnou 2 knihy z dílny MSPress, které se zabývají System Center Configuration Manager:

imageSystem Center: Configuration Manager Field Experience

téměř stostránkový průvodce ověřenými postupu v SCCM 2012 obsahující popis WMI v SCCM, tvorbu vlastních reportů, integrace se SQL reporting services (SSRS), úprava SSRS reportů, úprava funkcí v reportech, tipy pro nasazení operačních systémů týkající se boot images, ovladačů, UEFI, sekvencí úloh, aplikací a řešení problémů s nasazením operačních systémů. Kniha je primárně určena pro IT administrátory, kteří mají zkušenosti s SCCM a začínají nasazovat SCCM v organizacích.

 

Download:

PDF

ePUB

MOBI

 

imageSystem Center: Troubleshooting Configuration Manager

Druhá kniha se týká řešení problémů se SCCM 2012 - od autorů, kteří pracují v produktových týmech a kteří implementují SCCM. Kniha určena pro IT administrátory, kteří primárně řeší rutinní úlohy a nemají možnosti nebo čas proniknout “pod pokličku” aby zjistili jak produkt funguje. 100 stránkový průvodce je rozdělený na části týkající se CM hierarchie a distribučních bodů, popis jednotlivých komponent CM, log souborů pro řešení problémů a scénáře řešení problémů s jednotlivými komponentami.

Download:

PDF

ePUB

MOBI

O autorovi...
Ondřej Výšek
Author: Ondřej VýšekWebsite: www.kpcs.cz
Microsoft MVP

Přihlašovací formulář